Zielona noc w gupie Słoneczniki
15 maja od godziny 18nastej grupa Słoneczniki wzięła udział w Zielonej Nocy. Dzieci rozpoczęły zabawę od sportowych rywalizacji, jadły na kolację pizzę i popcorn, bawiły się przytulankami przyniesionymi z domu a największą atrakcją - oprócz samego spania w przedszkolu - była piżama party czyli dyskoteka z kolorowymi światłami i radosnymi tańcami w rytm ulubionych piosenek dzieci. Po przespanej nocy na przedszkolaków czekało pyszne śniadanie, po którym zostały odebrane przez rodziców. Zielona Noc dostarczyła wielu niezapomnianych wspomnień zarówno dzieciom, jak i dorosłym biorącym w niej udział.
