Przedszkole nr 182 Tajemniczy Ogród w Warszawie

Mikołaj w Królestwie Lodu

19-01-2020
Przedstawienie
Dnia 11 grudnia do przedszkola przybył św. Mikołaj, który spotkał się z dziećmi przy wspólnej zabawie i tańcach. Każde dziecko miało okazję osobistego spotkania z Mik (...)

Ubieranie choinki w Urzędzie Dzielnicy Bielany

16-12-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
16 grudnia 2019 r. grupa "Chabry" wraz z Panią Dyrektor miała okazję wziąć udział we wspólnym ozdabianiu choinki wraz z Panem burmistrzem Bielan w urzędzie dzielnicy. Dzieci (...)

Kiermasz i warsztaty Bożonarodzeniowe

09-12-2019
Kiermasz
Coroczną tradycją w naszym przedszkolu jest kiermasz i warsztaty bożonarodzeniowe. W środę 4.12 dzieci, rodzice i wszyscy pracownicy przedszkola mieli możliwość wspólnego sp (...)

Podróż do Ameryki

27-11-2019
Parki narodowe Ameryki
 W tym roku szkolnym wszystkie grupy podróżują po kontynentach. Dzieci z grupy Maki wyruszyły w podróż do Ameryki. Z tej okazji rodzice Kazika przyszli do przeds (...)

27-11-2019
Dzieci z grupy Rumianki
Dnia 25.11  naszym przedszkolu wszystkie dzieci obchodziły święto Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego pluszowego przyjaciela i wszyscy raze (...)

"Domki dla jeży w bielańskich parkach"

25-11-2019
Zebranie się w parku
20 listopada 2019 r. równo o godzinie 9.00 grupa "Chabry" zebrała się na skwerze im. J. Jarnuszkiewicza aby wziąć udział w akcji pt."Domki dla jeży w bielańskich parkach" zo (...)

Świętowanie Dnia Niepodległości

12-11-2019
Dzieci z grupy Bratki i Słoneczniki
Z okazji obchodów Święta Niepodległości w naszym przedszkolu dnia 8 listopada o godz. 11.11 odbyło się wspólne śpiewanie hymnu Polski przez wszystkie dzieci oraz najs (...)

Przygoda w Starej Warszwie

28-10-2019
Słuchanie opowiesci
Do przedszkola zawitał Passim Music i zabrał dzieci w podróż po Starej Warszawie. Dzieci poznały stare legendy, baśnie, historię i piosenki związane z naszą stolicą. (...)