KLAUZULA INFORMACYJNA

Rekrutacja 2021/2022

Drodzy Rodzice,

w związku ze zbliżającym się (02.03) otwarciem dla rodziców etapu wypełniania wniosków  informujemy, że w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 aby złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej rodzice mogą:

1. Po wypełnieniu w systemie wniosku i podłączeniu wymaganych skanów dokumentów podpisać wniosek profilem zaufanym i wysyłać w systemie do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru.
  2. Po  wypełnieniu w systemie wniosku, wydrukowaniu go i podpisaniu złożyć, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne, w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.
  3. Wypełnić papierowy wniosek odręcznie i po podpisaniu złożyć, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne,  w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru. (W sytuacji tej informacje zawarte we wniosku wprowadza do systemu informatycznego dyrektor przedszkola/szkoły).

W związku z obowiązkiem ochrony danych osobowych oraz zgodnie z opublikowanymi na stronie Biura Edukacji „Zasadami rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2021/2022”  nie zaleca się przesyłania skanów wniosków i dokumentów/oświadczeń potwierdzających kryteria rekrutacyjne na adres mailowy przedszkola/szkoły.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ON - LINE

Serdecznie zapraszamy Rodziców zainteresowanych ofertą naszej placówki na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 lutego (czwartek) o godzinie 13:00 na platformie Teams.
Podczas spotkania opowiemy o naszym Przedszkolu oraz udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.
Zachęcamy do obejrzenia filmu - będzie to spacer po salach najmłodszych grup w naszym Przedszkolu.

Drodzy Rodzice,

informujemy, że do dnia 22 lutego b.r. na naszej stronie internetowej zostaną zamieszczone informacje dotyczące rekrutacji oraz zostanie podany termin spotkania on-line na platformie Teams.

Zamieszczona zostanie również prezentacja multimedialna na temat działalności naszej placówki oraz zdjęcia "Spacer po Przedszkolu".

Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą.

Informacje i dokumenty do pobrania dostępne na stronie internetowej Biura Edukacji:

Elektroniczny system rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych