Przedszkole nr 182 Tajemniczy Ogród w Warszawie

WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY „ZWIERZAKI- DZIWAKI Z TAJEMNICZEGO OGRODU

Organizatorzy: Przedszkole nr 182 „Tajemniczy Ogród w Warszawie”

Cele konkursu:

• Rozbudzenie zainteresowań tematyką przyrodniczą,
  • Zachęcenie dzieci wraz z rodziną do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu,
  • Rozwijanie dziecięcej wyobraźni,
  • Kształtowanie umiejętności artystycznych dzieci,
  • Wzmacnianie więzi rodzinnych.

Uczestnicy konkursu:

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich rodzin z naszego przedszkola

Technika:

• Technika wykonania dowolna - preferowane jest użycie oryginalnych materiałów
    naturalnych.

Format pracy:

• dowolna- płaska lub projekt przestrzenny.

Tematyka pracy:

• Przedstawienie swoich wyobrażeń na temat zwierząt, które mogłyby zamieszkiwać Tajemniczy Ogród.

Metryczka:

• Pracę należy opisać: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa grup przedszkolnej oraz należy nadać tytuł pracy.

Termin:

• Prace należy dostarczyć do placówki i przekazać paniom w swojej grupie w terminie
    do 10 kwietnia

Kryteria oceniania prac:

• Ocenie podlegać będzie:
  • oryginalność,
  • pomysłowość,
  • estetyka wykonania,
  • wkład dziecka,
  • zastosowanie ciekawych technik i materiałów plastycznych.

Nagrody:

• Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy, natomiast ze wszystkich prac Komisja Konkursowa wybierze 3 miejsca, które będą nagrodzone upominkami. Ponadto wszystkie prace zostaną sfotografowane i umieszczone w naszej foto- książce „Zwierzęta z Tajemniczego Ogrodu”

Zgłoszenie, oddanie pracy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestników
na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie do celów konkursu (w tym publikacji internetowej).

Zgłoszenie udziału w konkursie oznacza również pełną i nieodwołalną akceptację warunków niniejszego regulaminu.

Wyniki konkursu zawierające imiona i nazwiska autorów nagrodzonych prac zostaną podane do publicznej wiadomości w przedszkolu oraz na stronie internetowej przedszkola.